/Files/images/dlya_muz/notka сжат..jpg

"Таланти створювати неможливо,
але можливо і потрібно створювати
середовище для їх прояву і росту."
Г.Г.Нейгауз

Музика займає величезне місце в житті людей, а в житті дітей особливо. Діти обожнюють веселі пісеньки, пісні з улюблених мультфільмів та з задоволенням слухають їх знову і знову, дуже часто підспівуючи. Ростуть діти, змінюється і їх улюблена музика – на зміну пісенькам з "Буратіно" та "Смішариків" приходять пісні дитячої групи "Непоседы" та багато інших.

Не забувайте приділяти час та увагу музичній освіті своєї дитини, це дуже важливо в її гармонічному розвитку.

/Files/images/dlya_muz/galler.gif Консультації для батьків

/Files/images/dlya_muz/music (102).gif Цікавинки для малечі

/Files/images/dlya_muz/music (155).gif У світі музичних інструментів

БАТЬКИ, ПАМ'ЯТАЙТЕ!

1. Ранній прояв музичних здібностей говорить про необхідність починати музичний розвиток якомога раніше. «Якщо не закласти з самого початку міцний фундамент, то марно намагатися побудувати міцну будівлю: навіть якщо вона буде гарною зовні, вона все одно розвалиться на шматки від сильного вітру або землетрусу», - вважають педагоги. Час, втрачений як можливість формування інтелекту, творчих, музичних здібностей дитини, не можна буде заповнити.
2. Шлях розвитку музикальності кожної людини неоднаковий. Тому не слід засмучуватися, якщо у вашого малюка нема настрою слухати той чи інший музичний твір, підспівувати якусь пісню, або нема бажання танцювати під музику, що слухається. Не засмучуйтесь! Кількісні накопичення обов'язково перейдуть у якісні. Для цього будуть потрібні час та терпіння.
3. Відсутність будь-якої зі здібностей може гальмувати розвиток інших. Отже, завданням дорослого є усунення небажаного гальма.
4. Не «приклеюйте» вашій дитині «ярлик» - немузикальний, якщо ви нічого не зробили для того, щоб цю музикальність у неї розвити.

/Files/images/dlya_muz/Слухання музики.jpg