8 серпня - Міжнародний день котів

2023-08-09

/Files/images/котик.jpg

8 серпня відмічають Міжнародний день котів. Ми теж вирішили відзначити цей день та показати котиків, улюблених членів родин наших вихованці. Діти, педагоги та батьки нашого закладу освіти взяли участь у фотоконкурсі до Міднародного дня котів "Я і моя киця".

Ми отримали цікаві фото наших вихованців з іх вірними друзями.

А ще вихователі закладу порадили батькам провести бесіди про гуманне ставленння до тварин, до безхатніх тварин. Як поводитися, коли ти зустрів безхатнього котика? Як поводитися вдома з котиком, щоб не отримати поранення? Як піклуватися про тварину.

Доречі, саме свято 8 серпня визнали міжнародним, щоб притягти увагу спільноти до проблем безпритульних котів і кошек. Ми щиро дякуємо своїм педагогам Касян Тетяні, Комаровій Олександрі, Левіт Тетяні, Дидикі Оксані , Потрасай Юлії, нашим партнерам та помічникам- батькам наших вихованців та діточкам за теплі та щирі фото домашніх улюбленців….

/Files/images/к1.jpg

/Files/images/к2.JPG