17 січня Міжнародний день дітей-винахідників

2018-01-17

/Files/images/ВИНАХІДНИК.jpg

З огляду на незаперечні факти дитячої винахідливості, в міжнародному середовищі виникла ідея щорічного проведення Дня дітей-винахідників. Датою цієї календарної події, за даними проекту DilovaMova.com, була обрана дата народження Бенджаміна Франкліна - 17 січня.

Що об'єднує хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці і шрифт Брайля? Усі ці звичні нам речі були винайдені дітьми.

Історія знає безліч прикладів винаходів, в яких діти грали одну з ключових ролей.

Щорічно більше 500 тисяч дітей та підлітків винаходять різноманітні гаджети та ігри, створюють і модифікують роботів і техніку. Всі дитячі винаходи, без сумніву, роблять наше життя зручнішим і цікавішим. І сьогодні саме той день, коли потрібно порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значимість їхніх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти.

Будьте винахідливі!